Sociální pracovníci - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Kutná Hora

Zdravotnictví / Sociální pracovníci - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Místo pracoviště Hornická 209, Kutná Hora
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 21 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovníci - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Hornická 209, Kutná Hora)

Popis pozice: Sociální pracovník zastává pozici klíčového pracovníka v obou službách. Pracovník plánuje s uživatelem průběh služby. Podle potřeb uživatele spolupracuje s jeho formálním a neformálním okolím. Ve službě SR v rámci podporovaného zaměstnávání jedná se zaměstnavateli a dalšími spolupracujícími organizacemi. Ve službě PSB pracovník v celé šíři registruje potřeby uživatele a ve spolupráci s týmem hledá aktivity k jejich naplnění v běžném prostředí.
Místo: Kutná Hora a okolí
Úvazek: Pracovní smlouva - 1,0

Požadavky:
o Výhodou zkušenosti s lidmi s mentálním postižením nebo duševním onemocněním a znalost jejich práv
o pracovitost a samostatnost
o časová flexibilita
o schopnost komunikovat s cílovou skupinou a okolím (zaměstnavatelé, rodina, opatrovníci, instituce)
o spolehlivost, opravdovost - otevřený přístup
o týmový hráč, optimistická osobnost
o práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet)
o řidičský průkaz skupiny B

Vzdělání:
o odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách - § 110 sociální pracovník
o možný souběh s dokončovaným studijním oborem
o praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
o zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Kutné Hoře, Kolíně i v terénu
o osobní růst, metodické zaškolení a vedení, supervizi
o účast v evropských projektech
o přátelské a vstřícné pracovní prostředí
o po zkušební době možnost využívat zaměstnanecké benefity - dovolená navíc, sickday.
o nástupní mzda dle praxe 21.000 - 25.000 Kč, průběžné navyšování po 6 měsících.
Nabízíme: dovolená navíc, sickdays, studijní volno.

Zašlete e-mailem profesní životopis a motivační dopis max. 200 slov (na téma: "Co potřebují lidé s postižením?") Nabídky posílejte do 17.1.2022.
Nástup možný od 1.2.2022 nebo dle dohody

Informace o společnosti Rytmus Střední Čechy, o.p.s.

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Hornická 209
Kutná Hora
28401
IČO: 27903508
aktualizováno před více než 2 roky