Sociální pracovník/case manager - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Brno

Zdravotnictví / Sociální pracovník/case manager - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost RENADI, o.p.s.

Místo pracoviště Bratislavská 183, Brno
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 32 500 - 35 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/case manager - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Bratislavská 183, Brno)

Do našeho týmu hledáme člověka na pozici sociální pracovník / case manager. Naše služba se snaží skloubit prvky přechodových bytů, terapeutických komunit nebo doléčovacích center a dalších obdobných služeb. Soustředíme se na case management, ale také je nám blízký Koncept zotavení, Otevřený dialog, Housing First nebo Recovery House. Budete v přímém a intenzivním kontaktu s osmi klienty, kteří se zotavují z problematického užívání alkoholu a jsou u nás na přechodnou dobu ubytováni. Obsah této podpory je velice různorodý, někdo potřebuje pomoc s praktickými záležitostmi (řešení návazného bydlení, vyřízení dávek, hledání zaměstnání), někdo hledá spíše důvěrníka nebo mentora. K dispozici budete mít peer pracovníky a dalšího sociálního pracovníka / koordinátora týmu, který vás může zastupovat a doplňovat.

Náplň práce:
Přímá práce s klienty, s příbuznými, s rodinami. Individuální plánování a provázení klienta, vedení dokumentace. Navazování vztahů a spolupráce s institucemi a pomáhajícími organizacemi. Spolupodílení se na vytváření koncepce služeb v Renadi a rozvoji organizace.

Požadavky:
" vyšší odborné nebo VŠ vzdělání v souladu se zákonem 108/2006 Sb. o
" sociálních službách
" praxe v pomáhajících profesích výhodou
" kurzy v oblasti sociální práce a adiktologie výhodou
" zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
" dobré komunikační dovednosti
" schopnost pracovat v týmu
" snaha o reflexi nových i tradičních metod sociální práce
" respekt k odlišnostem lidí, partnerský přístup
" orientace na kvalitu práce, pro klientský přístup

Nabízíme:
" supervize, individuální supervize
" zaškolení v oblasti adiktologie a Harm-reduction
" partnerský, respektující přístup
" pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
" navýšení mzdy po zapracování
" participativní management v organizaci
" podpora při vzdělávání
" možnost učit se a vytvářet nové věci
" podporující tým
" 5 týdnů dovolené; 4 sick days

V případě zájmu zašlete svůj životopis, motivační dopis a pár řádků o tom, jak uvažujete o závislosti na alkoholu a duševním zdraví.

O výběru k ústnímu pohovoru budete informování. Pokud chcete informovat i o tom, že jste vybráni nebyli, uveďte to prosím ve Vaší korespondenci.

Informace o společnosti RENADI, o.p.s.

RENADI, o.p.s.
Bratislavská 183
Brno
60200
IČO: 29368227
aktualizováno před více než rokem