Sociální pracovník/ce - noclehárny tábor - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Tábor

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce - noclehárny tábor - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost CharitaTábor

Místo pracoviště Zavadilská 2842, Tábor
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - noclehárny tábor - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Zavadilská 2842, Tábor)

POPIS PRACOVNÍ POZICE
-výkaznictví, úzká spolupráce s ekonomicko-administrativním oddělením
-vedení administrativy spojené s poskytováním sociální služby a zodpovědnost za ni
-práce s lidmi bez domova v Noclehárně Tábor
-poskytování odborného soc. poradenství uživatelům služby
-zprostředkování kontaktu uživatelům služby se společenským prostředím, s úřady a jinými službami
-posilování uživatelů Noclehárny ve vědomí vlastní jedinečnosti a důstojnosti
NABÍZÍME
-práci na poloviční úvazek
-odpovídající finanční ohodnocení
-pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
-smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
-práci na noční a denní směnu v nepřetržitém provozu (18:45-7:15 a 7:00-11:00)
-pravidelnou supervizi
-práci v zařízení s třicetiletou tradicí
-práci v dynamicky se rozvíjející se organizaci
-5 týdnů dovolené
POŽADUJEME
-VŠ nebo VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
-dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
-samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita a aktivní přístup
-schopnost práce v týmu
-respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
-ztotožnění se s cíli a posláním organizace
-trestní a morální bezúhonnost
Zaměstnanecké výhody:
-pravidelná supervize
-práce v zařízení s dvacetiletou historií
-profesní vzdělávání
-benefity pro zaměstnance
Kontakt: e mailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti CharitaTábor

CharitaTábor
Zavadilská 2842
Tábor

IČO: 46707107
aktualizováno před asi 2 měsíci