Sociální pracovník/ce pro terénní program - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden), Tábor

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / Sociální pracovník/ce pro terénní program - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Společnost CharitaTábor

Místo pracoviště Klokotská 114, Tábor
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce pro terénní program - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) (Klokotská 114, Tábor)

Popis pracovní pozice:
- práce s lidmi bez domova a lidmi ohroženými ztrátou bydlení
- poskytování odborného sociálního poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé životní situaci
- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, s úřady a jinými službami osobám bez přístřeší
- posilování uživatelů terénního programu ve vědomí vlastní jedinečnosti a důstojnosti
- potravinová podpora uživatelů dle možností služby
- vedení administrativy spojené s poskytováním sociální služby.

Požadujeme:
- VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb. - POUZE OBORY SPLŇUJÍCÍ POŽADAVKY ZÁKONA NA SOCIÁLNÉÍHO PRACOVNÍKA !!!
- dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita a aktivní přístup
- schopnost práce v týmu a ochota práce v terénu
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
- trestní a morální bezúhonnost
- ztotožnění se s cíli a posláním organizace
- zkušenosti či zájem o problematiku osob bez přístřeší
- ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- odpovídající finanční ohodnocení
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
- pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
- profesní rozvoj
- pravidelnou supervizi
- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené.

Kontakt: e-mailem (do 10.2.2023).

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CharitaTábor

CharitaTábor
Klokotská 114
Tábor
39001
IČO: 46707107
aktualizováno před více než rokem