Sociální pracovník/ce - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě, Nepomuk

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště náměstí Augustina Němejce 72, Nepomuk
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 21 260 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě (náměstí Augustina Němejce 72, Nepomuk)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Sociální pracovník/pracovnice
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni,
Kontaktní pracoviště Plzeň-jih, pracoviště Nepomuk
Hlavní náplň činnosti:
Provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení. Příjem žádostí, zaměření na agendu příspěvek na péči, vedení podkladové dokumentace žadatelů a došetřování podkladů pro správní řízení. Ostatní administrativní činnosti na úseku nepojistných sociálních dávek.
Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně ukončené vyšší odborné vzdělání se sociálním zaměřením – kvalifikační předpoklady pro výkon sociální práce dle zákona č. 108/2006 Sb.
- znalosti v oblasti dávek příspěvek na péči dle zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- praxe v oblasti státní správy - výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
- samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 10. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup: září 2021
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu pracovní neschopnosti se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- Odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 18. srpna 2021 na e-mailovou adresu:
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
náměstí Augustina Němejce 72
Nepomuk
33501
IČO: 72496991
aktualizováno před více než 2 roky