Sociální pracovník/ce - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Polička

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Svazek obcí AZASS

Místo pracoviště Eimova 294, Polička
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Eimova 294, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: sociální pracovník u sociálních služeb, zaměřených na seniory a osoby se ZP a administrativní agendy služeb
POŽADAVKY: VOŠ nebo VŠ, schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikační dovednosti, organizační schopnosti
NABÍZÍME: flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, možnost sebevzdělávání a seberealizace, příspěvek na stravování 900 Kč/měs
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky 7-15 hod

Informace o společnosti Svazek obcí AZASS

Svazek obcí AZASS
Eimova 294
Polička
57201
IČO: 68208146
aktualizováno před více než 2 roky