Sociální pracovník/ce v pečovatelské službě - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Olomouc

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce v pečovatelské službě - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace

Místo pracoviště Zikova 618, Olomouc
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 27 430 - 40 110 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce v pečovatelské službě - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Zikova 618, Olomouc)

Ředitelka organizace Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace
Vypisuje výběrové řízení na funkci: Sociální pracovník/ce v Pečovatelské službě

Pracovní náplň:
Práce spočívá v poskytování služeb seniorům a lidem se zdravotním postižením v domácnostech. Jedná se o sociální práci - sociální šetření v domácnostech, přijímání zájemců o služby, komplexní řešení klientovy sociální situace, poradenství, koordinace služeb, administrativa. Vedení týmu PSS, administrativa spojená s vedením týmu a svěřeného okrsku.

Požadavky:
- VOŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na sociální práci podle § 110 zákona o Sociálních službách
- orientaci v zákoně o Sociálních službách a souvisejících předpisech, včetně jejich aplikace v praxi (povinnosti poskytovatelů, standardy kvality, individuální plánování apod.), základní sociální poradenství
- znalost práce na PC - MS Office (MS Word, Excel, Outlook apod.),
- praxe na pozici sociálního pracovníka výhodou
- schopnost vést tým
- řidičský průkaz skup. B, aktivní řidič
- spolehlivost, samostatnost, umění jednat s lidmi
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- zázemí zavedené organizace
- zařazení podle platných předpisů 10. platová třída (27.430-40.110) + příplatek za vedení
- po zkušební době osobní příplatek
- možnost dalšího vzdělávání
- možnost firemního stravování

Nástup a místo výkonu:
- nástup únor 2023
- místo výkonu: Olomouc a územní působnost Pečovatelské služby

Pracovní poměr na dobu určitou, možnost prodloužení.

Přihlášku obsahující:
- motivační dopis
- strukturovaný životopis
- kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, seznam absolvovaných odborných školení, které mohou prokazovat znalosti v oboru
pošlete do 16.1.2023.

Kontakt POUZE: Miroslava Šléglová, personalista E-mail: personalni©sluzbyproseniory.cz Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace Zikova 618/14 779 00 Olomouc, Nové Sady telefon 585 757 089 www: www.sluzbyproseniory.cz

Informace o společnosti Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace

Sociální služby pro seniory Olomouc, příspěvková organizace
Zikova 618
Olomouc
77900
IČO: 75004259
www.sluzbyproseniory.cz
aktualizováno před více než rokem