Sociální pracovník/ce - vedoucí zařízení soc. služeb - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené), České Velenice

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / Sociální pracovník/ce - vedoucí zařízení soc. služeb - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Temperi, o.p.s.

Místo pracoviště Vitorazská 77, České Velenice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 42 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - vedoucí zařízení soc. služeb - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (Vitorazská 77, České Velenice)

Náplň práce:
Poskytování činností registrované soc. služby - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (dle z. o sociálních službách). Přímá práce s uživateli služby obvykle ve věku 6 - 18 let. Jedná se o činnosti: zajištění podmínek pro společensky přijatelné volnočasové aktivity, pracovně výchovná činnost s dětmi, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností, zajištění podmínek pro přiměřené vzdělávání, aktivity umožňující lepší orientaci ve vztazích odehrávajících se ve společenském prostředí, socioterapeutické činnosti, jejichž poskytování vede k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování osob, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Další činnosti pracovnice: spolupráce s uživatelem, plánování průběhu poskytování sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů, zpracování a vedení individuálního plánu a další dokumentace, spolupráce s návaznými službami a dalšími specialisty, účast na případových konferencích, vedení porad pracovníků, aktualizace standardů kvality, výkaznictví služby.

Požadujeme:
- odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru)
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, odpovědnost, flexibilita
- schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci
- ochota učit se nové věci
- práce na PC (uživatelská znalost MS Office - Word, Excel a další), eQuip - klientský program
- zkušenost s řízením menšího kolektivu v oblasti sociálních služeb nebo podobných výhodou

Nabízíme:
- práci v rozsahu 1,0 úvazku (pracovní doba od 11:00 hod do 18:30 hod.)
- mzda po zapracování od 30 000,- Kč do 42.000,- Kč, osobní ohodnocení (od 1 tis. do 10 tis.), prémie
- 5 týdnů dovolené
- služební notebook a mobilní telefon
- příjemné pracovní prostředí
- profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi)
- kvalitní a spolupracující tým
- možnost dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce: České Velenice
Předpokládaný nástup: dle dohody
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete oslovující dopis a strukturovaný životopis.
Dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: (Předmět emailu: "výběrové řízení "). Bližší informace podá na tel: 702 571 757 pí Hana Francová.

Informace o společnosti Temperi, o.p.s.

Temperi, o.p.s.
Vitorazská 77
České Velenice
37810
IČO: 28159179
aktualizováno před více než rokem