Sociální pracovník/ice - ostatní specialisté v sociální oblasti, Plzeň

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ice - ostatní specialisté v sociální oblasti

Společnost DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.

Místo pracoviště Černická 617, Plzeň
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ice - ostatní specialisté v sociální oblasti (Černická 617, Plzeň)

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici sociální pracovník/pracovnice
Nabízíme:
" nástupní mzdu od 23. 000 Kč (dle zap. praxe a stupně vzdělání),
" osobní ohodnocení,
" garantované zapracování mentorem,
" supervizní, intervizní i metodickou podporu,
" zajímavou a nestereotypní práci.

Úvazek:
Pracovní poměr 1,00 (40 hodin týdně), popř. zkrácený pracovník úvazek dle dohody

Požadavky:

Vzdělání:
Vysokoškolské (Bc i Mgr.), vyšší odborné (DIS.) v oborech dle zákonů:
zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
Vítáme:
- praxi v oboru sociální práce se zaměřením na práci s dětmi, s rodinou
- sebezkušenostní výcvik či jiný terapeuticky zaměřený výcvik apod.

Náplň práce:

Ambulantní i terénní sociální práce s rodinami, spolupráce s institucemi a organizacemi zabývajícími se ohroženými dětmi, vedení klientské dokumentace, výkaznictví, metodiky apod.

Přihlášky:

Obsah přihlášky:

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte prosím e-mailem na adresu cpr.cz.

Průběh přijímacího řízení:

1. kolo: Posouzení přihlášky (životopisu + motivačního dopisu), termín zaslání: do 20. 4. 2021
2. kolo: Osobní pohovor s výběrovou komisí, termín konání bude upřesněn
3. kolo: Testová část v rámci osobního pohovoru

Termín nástupu:

1. 5. 2021 (popř. dle dohody)

Kontakt:
Romana Svobodová, ředitelka organizace,
Tel: 377 331 956, 733 733 061
Další informace o spolku Domus - Centrum pro rodinu: www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit.
Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.

Informace o společnosti DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.

DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.
Černická 617
Plzeň
30100
IČO: 22842250
aktualizováno před více než 2 roky