Sociální pracovník/ice v intervenčním centru pro osoby ohrožené domácím násilím - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden), České Budějovice

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / Sociální pracovník/ice v intervenčním centru pro osoby ohrožené domácím násilím - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Společnost Diecézní charita České Budějovice

Místo pracoviště Kanovnická 404, České Budějovice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ice v intervenčním centru pro osoby ohrožené domácím násilím - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) (Kanovnická 404, České Budějovice)

Popis pracovní pozice:
- poskytování odborné pomoci a podpory osobám ohroženým domácím násilím
- poskytování krizové intervence, odborného soc. poradenství - ambulantní a terénní formou
- spolupráce s institucemi a odborníky zaměřující se na pomoc obětem domácího násilí
- spolupráce v rámci interdisciplinárních týmů
Požadujeme: VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
- samostatnost, systematičnost a praktičnost
- trestní a morální bezúhonnost
- schopnost práce v týmu, osobnostní zralost, komunikační a organizační dovednosti
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
- ŘP sk. B
- praxe v poskytování krizové intervence výhodou
Nabízíme: práci na plný úvazek, smysluplnou a samostatnou práci v ojedinělé službě s dlouhou tradicí, možnost podílet se na vývoji služby, možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka, pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb, možnost stáže v rámci spolupracujících organizacích v ČR, pravidelné týmové supervize, 5 týdnů dovolené, stravenky
Nástupní mzda od 23000 Kč s předpokladem 20% růstu
Nástup dle dohody.
V přihlášce uveďte:
- strukturovaný životopis včetně kontkatních údajů a kontaktů na reference
- motivační dopis
Přihlášky zasílejte do 19.6.2020 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice nebo na e-mail: Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Informace o společnosti Diecézní charita České Budějovice

Diecézní charita České Budějovice
Kanovnická 404
České Budějovice
37001
IČO: 45018316
aktualizováno před téměř 4 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání

Všechny pracovní inzeráty v okrese České Budějovice v oboru Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání