Sociální pracovník/ice v poradně eva- občanské poradně - odborní pracovníci v sociální oblasti, České Budějovice

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ice v poradně eva- občanské poradně - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita České Budějovice

Místo pracoviště Žižkova tř. 309, České Budějovice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 15 400 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ice v poradně eva- občanské poradně - odborní pracovníci v sociální oblasti (Žižkova tř. 309, České Budějovice)

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- poskytování odborného soc. poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci (např. podpora při vyřizování sociálních dávek, při zvládání náročných situací v rodině apod.),
- pomoc při hledání bydlení a zaměstnání,
- asistence při vyjednávání s úřady a institucemi,
- poskytování dluhového poradenství a služeb v oblasti oddlužení,
- zajištění právní podpory klientů (složitější právní záležitosti může konzultovat pracovní s právníkem v týmu).
Požadujeme:
- VŠ, VOŠ- odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.,
- trestní a morální bezúhonnost,
- flexibilitu, komunikační dovednosti, osobnostní zralost,
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR).
Nabízíme:
- práci na HPP - 0,5 úvazku (20 hod. týdně) v ambulantní formě služby,
- práci na dobu určitou s možností další spolupráce,
- nástupní mzda 15 400 Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, možnost dalších odměn, zaměstnanecké benefity,
- 5 týdnů dovolené,
- zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí,
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti v malém profesionálním týmu,
- možnost podílet se na rozvoji služby,
- pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb,
- možnost stáže v rámci spolupracujících organizací,
- pravidelné týmové supervize.
Nástup: dohodou.
Pracoviště: České Budějovice.
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce M. Holečkové na e-mail nebo volejte na tel. 731 604 478. Bližší informace o pozici Vám poskytne vedoucí služeb Mgr. Jana Řeháková, tel. 731 604 500.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Informace o společnosti Charita České Budějovice

Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309
České Budějovice
37001
IČO: 60072709
www.cbudejovice.charita.cz
aktualizováno před 2 měsíci