Sociální pracovník/ice v sociálně aktivizačních službách pro děti a mládež - odborní pracovníci v sociální oblasti, Chomutov

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ice v sociálně aktivizačních službách pro děti a mládež - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita Most

Místo pracoviště Pod Břízami 5321, Chomutov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 26 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ice v sociálně aktivizačních službách pro děti a mládež - odborní pracovníci v sociální oblasti (Pod Břízami 5321, Chomutov)

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email:

Místo výkonu práce - Pod Břízami 5321. Chomutov

Hledáme sociálního pracovníka nebo pracovnici pro přímou práci s cílovou skupinou, pocházejících ze socioekonomicky znevýhodněného a/nebo kulturně odlišného prostředí.
Cílem je jejich motivace rodin v nepříznivé sociální situaci, vedení příslušné administrativy- spolupráce s dalšími institucemi osvětová činnost pro veřejnost a organizování vzdělávacích a aktivit pro rodiny a jednotlivce.

Specifické požadavky - odpovídající kvalifikace pro výkon činnosti sociálního pracovníka podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., vzdělání v sociální oblasti (diplomovaný specialista či vysokoškolské v dané oblasti dle zákona č.108/2006 Sb., trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Obecné předpoklady - dobré komunikační dovednosti a osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby, zkušenost s prací v sociální poradně či obdobného zaměření, znalost legislativy, znalost sociálně vyloučených lokalit a daného prostředí a zkušenosti s terénní prací výhodou, znalost romských kulturních specifik výhodou, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/řidička, znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme - pracovní poměr na 1,0 úvazku, odpovídající finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, zaměstnanecké výhody, zaměstnání ve velké a stabilní organizaci, zajímavou a odpovědnou práci v terénu, možnost průběžného vzdělávání, profesního rozvoje a seberealizaci, práci v zavedené a respektované organizaci s dlouholetou praxí

Náplň práce: - terénní sociální práce s rodinami v nepříznivé sociální situaci v městě Jirkov, ambulantní forma bude probíhat na Chomutov II, Pod Břízami 5321. Chomutov 430 04 , vedení příslušné administrativy, spolupráce s dalšími institucemi

Pracovní smlouva na dobu určitou – následně prodloužení na dobu neurčitou.

Informace o společnosti Charita Most

Charita Most
Pod Břízami 5321
Chomutov
43004
IČO: 70828920
aktualizováno před více než 2 roky