Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Brno

Zdravotnictví / Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Liga vozíčkářů, z. ú.

Místo pracoviště Bzenecká 4226, Brno
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Bzenecká 4226, Brno)

Aktuálně hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK nebo PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Tvoje náplň práce bude:
- Přímá práce s klientem, terénní a ambulantní
- Podpora klienta v jeho přirozeném prostředí
- Spolupráce při tvorbě individuálních a krizových plánů klientů
- Péči o klienta v rámci služeb Ligy
- Aktivní účast na týmových poradách
- Vedení smluv a evidence práce s klientem/intervencí
- Účast na seminářích, školení, vzdělávacích akcích
- Výpomoc a účast při organizaci kulturních, sportovních a benefičních akcí

Výhodou, nikoliv podmínkou je:
- Kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, §116, odstavec 5
- Zkušenosti v sociálních službách
- ŘP skupiny B
- Samostatnost, časová flexibilita a empatie

Za to nabízíme:
- Práci na HPP
- Flexibilní pracovní dobu, možnost sladění s další prací nebo studiem
- Další vzdělávání, kurzy a semináře z oboru, dle zájmu o osobní rozvoj
- Odborně vedené pravidelné supervize (individuální i skupinové)
- Výběr malých i velkých benefitů (např. vouchery do Aqualandu Moravia, volný vstup na BVV, do divadla Barka a na různé kulturní akce)
- Pohodovou přátelskou atmosféru v týmu :)

V tom případě nám pošli, prosím, přehled své praxe a zkušeností, pár vět o sobě a tvoji motivaci pracovat u nás na níže uvedený email a domluvíme se na osobním setkání :)
Kovaříková Ivana
HR koordinátor

www.ligavozic.cz
Bzenecká 23, Brno

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, balíček zaměstnaneckých benefitů

Informace o společnosti Liga vozíčkářů, z. ú.

Liga vozíčkářů, z. ú.
Bzenecká 4226
Brno
62800
IČO: 499412
aktualizováno před 5 měsíci