Sociální pracovník/nice - česká třebová (hpp) - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče, Česká Třebová

Zdravotnictví / Sociální pracovník/nice - česká třebová (hpp) - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Společnost Komunitní centrum Petrklíč, z.s.

Místo pracoviště Nové náměstí 1746, Česká Třebová
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/nice - česká třebová (hpp) - ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče (Nové náměstí 1746, Česká Třebová)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nové náměstí č.p. 1746, 560 02 Česká Třebová 2
Pracovní poměr na dobu určitou od 1.6.2021 do 31.12.2021 s možností prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE:
- realizace sociálních šetření v domácnostech klientů a s tím související administrativa
(návštěvy a komunikace s klienty, evidence klientů, uzavírání a změny smluv, individuální plánování atp.)
- podílení se na aktualizaci standardů kvality a jejich aplikaci v praxi
- podílení se na tvorbě vzdělávacích plánů pracovníků přímé péče a přípravě krátkých
vzdělávacích bloků na pravidelná setkávání pracovníků přímé péče
NABÍZÍME:
- možnost práce z domova
- pružnou pracovní dobu
- notebook
- telefon
- stravenkový paušál
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz skup. B
- schopnost vedení základní administrativy
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- komunikativnost
- praxi na pozici sociálního pracovníka (není podmínkou)
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Voleská Markéta, tel.: 736 520 118, e-mail:

Informace o společnosti Komunitní centrum Petrklíč, z.s.

Komunitní centrum Petrklíč, z.s.
Nové náměstí 1746
Česká Třebová
56002
IČO: 3776395
aktualizováno před asi 3 roky