Sociální pracovník/nice - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené, Ústí nad Orlicí

Zdravotnictví / Sociální pracovník/nice - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené

Společnost CEDR Pardubice o.p.s.

Místo pracoviště T. G. Masaryka 115, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/nice - sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (T. G. Masaryka 115, Ústí nad Orlicí)

Pracovní úvazek: 1,0 na dobu určitou do 31. 12. 2024, s možností prodloužení
Kontaktní osoba: Bc. Klára Rudolfová, tel.: 603 542 697, email:
Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí
Nástup: leden 2024, případně dle dohody
Webové stránky: www.cedrops.cz

Nabízíme:
" Smysluplné pracovní uplatnění v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
" Pružnou pracovní dobu
" 5 týdnů dovolené
" Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
" Profesní rozvoj, podíl na rozvoji organizace
" Mzdu: 27.000,- Kč - po zkušební době navýšení mzdy
" Vhodné i pro absolventy

Požadavky:
" Splnění kvalifikačních předpokladů na pozici sociálního pracovníka (min. VOŠ sociální práce)
" Praxe v sociálních službách vítána
" Orientace v zák. o soc. službách 108/206 Sb.
" Organizační dovednosti, zvládání zátěžových situací
" Dobré komunikační schopnosti, pozitivní přístup
" Schopnost pracovat v týmu i samostatně
" Samostatnost v rozhodování
" Uživatelská znalost práce na PC
" Trestní bezúhonnost
" Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
" Sociální práce s osobami se zkušeností s duševním onemocněním
" Práce v ambulantní službě (v případě potřeby v terénní službě)
" Komunikace s institucemi, sociálními službami, třetími stranami (zajištění potřeb ve prospěch klienta) - dávky, kompenzační pomůcky apod.
" Organizace práce, individuální plánování, poradenství, podpora uživatele, tvorba individuálních či skupinových programů, vedení dokumentace, účast na poradách, spoluvytváření metodických materiálů
" Reprezentace služby a organizace

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního životopisu, motivačního dopisu a splnění požadavku odborného vzdělání. Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2002 Sb., pro účely výběrového řízení.

Informace o společnosti CEDR Pardubice o.p.s.

CEDR Pardubice o.p.s.
T. G. Masaryka 115
Ústí nad Orlicí
56201
IČO: 27547850
aktualizováno před 4 měsíci