Sociální pracovník - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Česká Lípa

Zdravotnictví / Sociální pracovník - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita Česká Lípa

Místo pracoviště Dubická 992, Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 23 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Dubická 992, Česká Lípa)

Jedná se o práci sociálního pracovníka v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež.
Požadujeme:
- vyšší odborné vzdělání, bakalářské a vysokoškolské - VÝHODOU
- diplomovaný specialista se zaměřením na sociální práci
- kurz sociálního pracovníka výhodou
- vztah k dětem - nutné
- samostatnost a komunikativnost
- praxe v sociálních službách
- praxe s cílovou skupinou od 6 - 26 let
- práce s PC nutností
- ŘP skupiny B
Náplň práce:
- Jedná se o práci sociálního pracovníka v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež
Nabízíme:
- smlouva na dobu určitou, poté prodloužena
- mzdové bonusy do 3000 Kč
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 14:00 hod.

Informace o společnosti Charita Česká Lípa

Charita Česká Lípa
Dubická 992
Česká Lípa
47001
IČO: 70226148
aktualizováno před více než 2 roky