Sociální pracovník/pracovnice - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Kolín

Služby, Administrativa / Sociální pracovník/pracovnice - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České Republiky

Místo pracoviště Karlovo náměstí 45, Kolín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/pracovnice - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Karlovo náměstí 45, Kolín)

Hlavní náplň činnosti:
- Provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení.

Kvalifikační a další požadavky:
Vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm. e) zákona], tj.
vzdělání vyšší odborné nebo bakalářský studijní program. Služebním předpisem Úřadu práce
České republiky č. 7/2017 je tato podmínka upřesněna a je vyžadováno odborné zaměření
vzdělání:
- vyšší odborné vzdělání získané absolvováním vzdělávacího programu akreditovaného podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, v oborech vzdělání zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost, nebo
- vysokoškolské vzdělání získaného studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zákona č.111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.
- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek, možnost zkráceného úvazku
- předpokládaný nástup 15. října 2023
- pracovní poměr na dobu určitou, po dobu mateřské a rodičovské dovolené, a to nejdéle na
dobu 3 let.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis úředně ověřenou kopii o
nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 2, října 2023 včetně na e-mailovou adresu:

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České Republiky

Úřad práce České Republiky
Karlovo náměstí 45
Kolín
28002
IČO: 72496991
aktualizováno před 8 měsíci