Sociální pracovník- pracovnice - odborní pracovníci v oblasti sociální práce, Trutnov

Zdravotnictví / Sociální pracovník- pracovnice - odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Společnost Oblastní charita Trutnov

Místo pracoviště Dřevařská 332, Trutnov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 18 400 - 24 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník- pracovnice - odborní pracovníci v oblasti sociální práce (Dřevařská 332, Trutnov)

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE
Náplň práce:
- poskytování podpory, poradenství a odborné pomoci pěstounským rodinám
- vedení spisové dokumentace a další administrativní činnost
- spolupráce a jednání s návaznými službami a institucemi (OSPOD, KÚ, Diecézní charita HK)
- revize a aktualizace standardů, metodik a směrnic
- pravidelné supervize a intervize, porady
- aktivní účast na akcích pro pěstounské rodiny i veřejnost
Požadujeme:
- VŠ nebo VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- dobré komunikační schopnosti, dovednost řešení konfliktů, empatii
- předpoklady k samostatné i týmové práci
- odpovědnost a profesionalitu, ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat v oboru
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Výhodou: praxe v oboru
Nabízíme:
- zaměstnání na pracovní úvazek 0,75 s možností postupného rozšíření
- platové podmínky - od 18 400,00 - 24 500.00 Kč
- flexibilní pracovní dobu včetně sick days nebo home office, 25 dnů dovolené, příspěvky na rekreaci, stravenky, ošatné
- společensky potřebnou a smysluplnou práci, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady
- profesní podporu (supervizi, metodickou pomoc, intervizi v rámci organizace i diecéze)
- další profesní i osobnostní vzdělávání
Místo výkonu práce: Trutnov a okolní obce
Předpokládaný termín nástupu: únor 2021 nebo dle dohody a možností
Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis
nejpozději do 30.1.2021 na e-mail :
Kontakt na vedoucí služby: 739 327 570

Informace o společnosti Oblastní charita Trutnov

Oblastní charita Trutnov
Dřevařská 332
Trutnov
54103
IČO: 43465439
aktualizováno před více než 3 roky