Sociální pracovník/pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti, České Budějovice

Zdravotnictví / Sociální pracovník/pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita České Budějovice

Místo pracoviště Riegrova 1901, České Budějovice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 15 400 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/pracovnice - odborní pracovníci v sociální oblasti (Riegrova 1901, České Budějovice)

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- klíčový pracovník pro klienty služeb Domu sv. Pavla
- cílovou skupinou jsou osoby bez domova
- individuální práce s klienty
- základní sociální poradenství
Požadované dovednosti:
- minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské - dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona
o sociálních službách, vzdělání je podmínkou dle příslušného zákona, lze přijmout i absolventa
- znalost SQSS a individuálního plánování
- orientace v sociální sféře
- práce s PC (word, excel atd.)
- schopnost orientace v administrativě
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- trestní bezúhonnost
- schopnost práce v týmu
- vysoké pracovní nasazení
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
Nabízíme:
- práce na HPP - 0,5 úvazku (20 hodin týdně)
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- pružnou pracovní dobu
- dovolená 5 týdnů
- 2 dny sick days
- základní mzdu 15 400 Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, možnost dalších odměn
- vzdělávání a podpora osobnostního růstu
- zázemí stabilní organizace
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: nebo volejte na tel.: 731 604 478. Bližší informace o pozici Vám poskytne vedoucí služeb Bc. Petra Vohlídalová, e-mail: tel.: 776 655 305.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Informace o společnosti Charita České Budějovice

Charita České Budějovice
Riegrova 1901
České Budějovice
37001
IČO: 60072709
www.cbudejovice.charita.cz
aktualizováno před 27 dny