Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Frýdek-Místek

Zdravotnictví / Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Charita Frýdek - Místek

Místo pracoviště Beskydská 124, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 34 500 - 35 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/pracovnice - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Beskydská 124, Frýdek-Místek)

A11 z:6/10/2023
Náplň práce:
- sledování legislativních změn
- zajišťování sociální a metodickou práce a poskytování základního soc. poradenství
- podílení se na vedení dokumentace střediska
- podílení se na zavádění a aktualizaci standardů v praxi Charitní pečovatelské služby
- podílení se na zaučení nových pracovníků v přímé péči
- řízení služebního automobilu
. v nepřítomnosti vedoucí, zajišťování zastupování a koordinace týmu pečovatelů(ek)
- komunikuje s klienty a rodinami
- v případě udělení plné moci statutárním zástupcem Charita FM zajišťuje uzavírání smluv s klienty
Požadujeme:
Minimální:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- orientaci v legislativě sociálních služeb, včetně dávkového poradenství pro osoby se zdravotním postižením a seniory
- znalost standardů kvality sociálních služeb
- očkování proti žloutence typu B
- znalost práce s PC a ochota učit se v IT oblasti (komunikační platformy, softwary pro soc. služby,..)
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování/jednání
- empatie a klidný a vstřícný vztah k lidem v seniorském věku
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochotu vzdělávat se
- odolnost proti stresu.
doporučené:
- kurz krizové intervence
- kurz zaměřen na specifikaci práce se seniory
- znalost problematiky opatrovnictví.
Nabízíme:
- plný pracovní úvazek na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- pravidelné odborné vzdělávání, podpora supervizora, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti
- příjemné pracovní prostředí podporující osobní a pracovní rozvoj
- nástup prosinec 2023.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 3. 11. 2023 elektronicky na e-mail Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti podle došlých přihlášek. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Informace o společnosti Charita Frýdek - Místek

Charita Frýdek - Místek
Beskydská 124
Frýdek-Místek
73801
IČO: 45235201
aktualizováno před 7 měsíci