Sociální pracovník - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě, Cheb

Zdravotnictví / Sociální pracovník - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště 0, Cheb
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 390 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě ( 0, Cheb)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 4 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů.

Sociální pracovník

Pracoviště:
Oddělení PnP a DOZP Odboru Kontaktní pracoviště Cheb, Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Karlových Varech
Místo výkonu: Cheb
ID místa: 11103475.

Hlavní náplň činnosti:
- provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství k jejímu řešení
- zajišťování agendy příspěvku na péči a dávek pro osoby se zdravotním postižením a plnění úkolů a povinností vyplývajících ze zákona 108/2006 Sb. Poskytování základního i odborného sociálního poradenství v oblasti nepojistných sociálních dávek a sociálních služeb, provádění sociální práce v rozsahu platné legislativy v oblasti nepojistných sociálních dávek
- vydávání rozhodnutí, usnesení a sdělení, provádění a zodpovídání za výplatu příspěvku na péči. K tomuto se využívá informační systém dávek pro osoby se zdravotním postižením
- provádění kontroly způsobu výplaty a výplaty dávek při kontrole a odsouhlasování spisové dokumentace.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 23. dubna 2024 včetně na emailovou adresu: .

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Bližší informace (především kvalifikační požadavky, úplné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení služebního místa) naleznete na stránkách: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/socialni-pracovnik-kop-cheb-23-04-2024 .

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
0
Cheb
35002
IČO: 72496991
aktualizováno před asi měsícem