Sociální pracovník - sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden), Český Těšín

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / Sociální pracovník - sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Společnost Charita Český Těšín

Místo pracoviště Ostravská 285, Český Těšín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 31 100 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník - sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) (Ostravská 285, Český Těšín)

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Co Vás čeká:
- přímá práce s rodinou s dětmi v nepříznivé sociální situaci v domácnosti rodiny
- jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv, mapování nepříznivé sociální situace a potřeb celé rodiny, tvorba a aktualizace individuálních plánů s klienty
- vedení dokumentace klientů a vykazování činnosti služby
- práce na standardech kvality a jejich aktualizace
- prezentace služby v Českém Těšíně
- částečný zástup v Charitní poradně pro seniory a pečující (pravděpodobně do 31. 8. 2024)
Co je k tomu potřeba:
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání se sociálním zaměřením dle zákona č. 108/2006 Sb.
- řidič s řidičským průkazem sk. B výhodou
- zdravotní způsobilost včetně očkování proti hepatitidě typu B
- trestní bezúhonnost
- pokročilá znalost práce na PC (word, Excel)
- znalost standardů kvality
- velmi dobré komunikační, organizační a administrativní schopnosti
- zodpovědnost, samostatnost, empatii pružnost, chuť učit se novým věcem
- kladný vztah k práci s rodinou s dětmi
Proč do toho jít s námi:
- smysluplná práce v příjemném kolektivu v zařízení rodinného typu
- jsme organizace s 30ti letou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní připojištění
- společenské, kulturní a duchovní akce pro zaměstnance
- poukázky Edenred Multi (příležitostně);
- služební notebook a mobilní telefon
- odborný růst a vzdělávání
- pravidelná supervizní podpora
- nástupní měsíční hrubá mzda 31.100,- Kč (s možností navýšení po zkušební době a zapracování).
Pracovní poměr:
- plný úvazek (37,5 hod/týdně)
- zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou

Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zaslat do 13. 3. 2024 na e-mail:
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "SP Klíč". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 18. 3. 2024).

Informace o společnosti Charita Český Těšín

Charita Český Těšín
Ostravská 285
Český Těšín
73701
IČO: 60337842
aktualizováno před 2 měsíci