Sociální pracovník v poradně pro cizince - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden), České Budějovice

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / Sociální pracovník v poradně pro cizince - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Společnost Diecézní charita České Budějovice

Místo pracoviště Kanovnická 404, České Budějovice
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník v poradně pro cizince - sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) (Kanovnická 404, České Budějovice)

POŽADUJEME:
VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
- trestní a morální bezúhonnost
- flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost
- schopnost práce v týmu
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
ŘP skupiny B výhodou
běžná znalost cizího jazyka (AJ, RJ výhodou)
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- poskytování odborného soc. poradenství cizincům (převážně z evropských zemí) žijícím v ČR
- plánování průběhu sociální služby, podpora uživatele při naplňování sjednaných cílů
- spolupráce s úřady a ostatními organizacemi zabývající se cizineckou problematikou
- vedení administrativy spojené s poskytováním sociální služby.
NABÍZÍME:
- práci na úvazek 0,5 -1,0 v ambulantní formě (zástup za dlouhodobou nemoc)
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
- možnost podílet se na vývoji služby, možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka
- pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb a cizinecké problematice;
- možnost stáže v rámci spolupracujících organizací v ČR
- pravidelné týmové supervize
- 5 týdnů dovolené, stravenky;
Nástupní mzda od 24 000 Kč s předpokladem 20% růstu
Místo působnosti: České Budějovice, s nástupem možným ihned.
V přihlášce uveďte:
- strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference
- motivační dopis
Přihlášky zasílejte nejpozději do 24.března 2021 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail:
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru (termín 25.3.2021).

Informace o společnosti Diecézní charita České Budějovice

Diecézní charita České Budějovice
Kanovnická 404
České Budějovice
37001
IČO: 45018316
aktualizováno před asi 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání

Všechny pracovní inzeráty v okrese České Budějovice v oboru Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání