Sociální procovník/pracovnice ve službě sociální rehabilitace - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené, Spojil

Zdravotnictví / Sociální procovník/pracovnice ve službě sociální rehabilitace - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Společnost APOLENKA z.s.

Místo pracoviště Na Okrajích 156, Spojil
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 20 000 - 27 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální procovník/pracovnice ve službě sociální rehabilitace - sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené (Na Okrajích 156, Spojil)

Nástup dle dohody.
Sociální rehabilitace je poskytována ambulantně a je zaměřena na podporu pracovního uplatnění osob se zdravotním postižením ve věku 18 - 64 let.
Hlavní náplň práce: přímá práce s klienty a vedení dokumentace služby
Požadujeme: praxe v oblasti sociálních služeb min. 6 měsíců výhodou, dobré komunikační dovednosti, kladný vztah k osobám s postižením
Zaměstanecké výhody: možnost dalšího vzdělávání
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ - 08:00-16:00).

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti APOLENKA z.s.

APOLENKA z.s.
Na Okrajích 156
Spojil
53002
IČO: 69859914
aktualizováno před více než 2 roky