Softwaroví analytici - vhodné i pro ozz - systémoví analytici, Vsetín

Informační technologie / Softwaroví analytici - vhodné i pro ozz - systémoví analytici

Společnost FORESTA SG, a.s.

Místo pracoviště Horní náměstí 1, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Softwaroví analytici - vhodné i pro ozz - systémoví analytici (Horní náměstí 1, Vsetín)

SOFTWAROVÍ ANALYTICI - VHODNÉ I PRO OZZ
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Podmínkou - znalost MS Office, znalost UML (Enter Price Architect), základy SQL. Výhodou: - znalost Delthi a C#.
NÁPLŇ PRÁCE: Analýza a návrh popisu procesů a potřeb softwarových řešení (dále jen SW) v informačních systémech. Účast na vývoji SW řešení. Specifikace zadání pro programátory. Návrh SW řešení ve formě diagramů částí informačního systému a celku. Vedení podrobné technické a provozní dokumentace.
NABÍZÍME: Dovolená navíc, penzijní pojištění, životní pojištění, školení, home-office, stravenky, paušál.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu:
Ov.tel.: 2.8.

Informace o společnosti FORESTA SG, a.s.

FORESTA SG, a.s.
Horní náměstí 1
Vsetín
75501
IČO: 60735384
aktualizováno před téměř 2 roky