Soustružník - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů, Třemošnice

Výroba a provoz / Soustružník - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

Společnost DAKO-CZ, a.s.

Místo pracoviště Josefa Daňka 1956, Třemošnice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Soustružník - seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (Josefa Daňka 1956, Třemošnice)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Josefa Daňka 1956, Třemošnice (okres Chrudim).
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha kovoobráběcího strojního zařízení. Práce na PC - základy pro odepisování operací. Při nástupu do práce smlouva na 1 rok. Při dobré spolupráci možnost prodloužení na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: Manuální zručnost, přesnost, preciznost, samostatnost. Praxe vítána.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Závodní stravování. 5 týdnů dovolené. Roční odměny. Příplatky nad zákonnou výši. Perspektivní a stabilní zaměstnání. Možnost profesního a karierního růstu. Práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí. Odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v pracovní dny nebo na e-mailové adrese.

Informace o společnosti DAKO-CZ, a.s.

DAKO-CZ, a.s.
Josefa Daňka 1956
Třemošnice
53843
IČO: 46505091
aktualizováno před asi 2 roky