Specialista expertních měření - výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení, Nymburk

Výroba a provoz / Specialista expertních měření - výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení

Společnost Správa železnic, státní organizace

Místo pracoviště Nádražní 408, Nymburk
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 34 660 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista expertních měření - výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení (Nádražní 408, Nymburk)

Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Požadované vzdělání:
- min. středoškolské vzdělání s maturitou (strojní nebo technický obor)
- vhodná praxe ve strojírenství, elektrotechnice, opravárenství, dopravním stavitelství atd.

Požadovaná praxe:
- vhodná znalost dopravního stavitelství, drážního provozu, prostředí železnice (není však podmínkou)
- zkušenosti s měřením výhodou
- vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:
- technické myšlení
- manuální zručnost
- pracovitost, chuť učit se novým věcem.
- základní znalost práce na PC (Office, Outlook, internet, …);
- řidičské oprávnění skupiny B.

Požadovaný profil:
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost;
- komunikativnost (schopnost práce v kolektivu);
- bezúhonnost (čistý trestní rejstřík);
- ochota učit se novým věcem, měřicím metodám, atd.

Pracovní náplň:
- samostatné provádění kalibrace speciálních drážních a pracovních měřidel mechanických veličin podle schválených kalibračních postupů a metodik
- provádění oprav a nastavení měřidel
- zabezpečení údržby etalonů, měřidel a přístrojů
- příjem a výdej zakázek (komunikace se zákazníkem)

Nabízíme:
- práce v čistém prostředí
- zázemí státní organizace s odpovídajícím platovým ohodnocením
- zvýšený nárok dovolené
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
- příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
- volnočasovou kartu MultiSport
- po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Kontaktujte nás e. mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 17:00 hod.

Informace o společnosti Správa železnic, státní organizace

Správa železnic, státní organizace
Nádražní 408
Nymburk
28802
IČO: 70994234
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Specialista expertních měření - výrobci, mechanici a opraváři přesných přístrojů a zařízení

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Nádražní 408 408
Nymburk