Specialista ict na odboru kancelář tajemníka měú rosice - ostatní úředníci jinde neuvedení, Rosice

Administrativa / Specialista ict na odboru kancelář tajemníka měú rosice - ostatní úředníci jinde neuvedení

Společnost Město Rosice

Místo pracoviště Palackého nám. 13, Rosice
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 23 390 - 34 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista ict na odboru kancelář tajemníka měú rosice - ostatní úředníci jinde neuvedení (Palackého nám. 13, Rosice)

První kontakt: na výběrovém řízení, informace telefonicky
Nástup dle dohody.

specialista ICT na odboru kancelář tajemníka MěÚ Rosice
(pracovní poměr na dobu neurčitou)

Výběrové řízení vyhlašuje vedoucí úřadu v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.
Místo výkonu práce: Rosice.

Kvalifikační požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu.

Další požadavky:
- zkušenosti se správou serverového operačního systému MS Windows Server,
- zkušenosti se zálohovacím software a správou koncových stanic,
- všeobecný přehled v oblasti počítačových sítí a IT technologií,
- výborná znalost uživatelské práce na PC, MS Windows a MS Office,
- komunikační schopnosti, schopnost jednat s lidmi,
- schopnost samostatně řešit problémy,
- odolnost vůči stresu,
- zodpovědný přístup k práci,
- vysoké pracovní nasazení,
- řidičský průkaz skupiny B.

Dále výhodou:
- vzdělání v IT oblasti, analytické a logické schopnosti, ochota k intenzivnímu sebevzdělávání.

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené,
- 4 dny indispozičního volna,
- pružná pracovní doba,
- stravenkový paušál,
- příspěvek na dovolenou,
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- osobní příplatek a odměny odpovídající dosahovaným výsledkům,
- výhodné tarify mobilního operátora pro celou rodinu,
- MultiSport kartu,
- možnost dalšího vzdělávání,
- služební mobilní telefon a notebook.

Přihlášku s požadovanými doklady zašlete na adresu Městský úřad Rosice, Palackého nám. 13, 665 01 Rosice nebo předejte na podatelně Městského úřadu Rosice, Žerotínovo nám. 1 tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 15.09.2023. Zásilku označte na obálce heslem „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení OKT-ICT.“.

Kontaktní pracovník: Veronika Hořánková, DiS. - personalistka, tel.: 546 492 106.
Termín nástupu: dle dohody (nejlépe ihned).
Platové podmínky: se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10 - základní platový tarif dle započitatelné praxe.

Náplň práce:
- administrace serverů (platforma MS Windows Server),
- administrace Active Directory, WSUS, DHCP, DNS, skupinových politik …,
- administrace operačních systémů koncových stanic (platforma MS Windows),
- administrace geografického informačního systému (platforma ArcGIS),
- administrace antivirového řešení ESET,
- administrace dalších provozovaných aplikačních informačních systémů,
- základní správa virtualizační platformy VMware,
- správa zálohovacího software VEEAM,
- poskytování technické podpory uživatelům IT technologií.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, telefon, e-mail, datum a podpis uchazeče.

K přihlášce připojte:
- strukturovaný životopis,
- originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
- originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- motivační dopis (max. jedna strana A4),
- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění
(formulář přihlášky a souhlasu ke stažení naleznete zde).

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Informace o společnosti Město Rosice

Město Rosice
Palackého nám. 13
Rosice
66501
IČO: 282481
aktualizováno před 8 měsíci