Specialista it (m/ž) - systémoví analytici,

Informační technologie / Specialista it (m/ž) - systémoví analytici

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 60 000 - 90 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista it (m/ž) - systémoví analytici (ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav)

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,
nebo osobně

Náplň práce:
- Dohlíží na provoz a údržbu systémů
- Provádí dávkové zpracování dat
- Analyzuje požadavky zákazníků na IT služby
- Projednává požadavky zákazníků na IT služby
- Provádí testování IT systémů/služeb u zákazníků
- Provádí odstraňování chyb IT systémů/služeb
- Udržuje technickou dokumentaci
- Analyzuje provoz a údržbu systémů
- Vypracovává popis vývoje, implementace a operování aplikace
- Navrhuje provozní testy ICT infrastruktury
- Provádí měření dostupnosti IT služby
- Navrhuje plán obnovy a konfigurace IT
- Provádí implementaci ICT infrastruktury
- Stanovuje prvky ICT infrastruktury
- koordinuje řešení požadavku na změnu IT služeb v rámci své působnosti
- Vypracovává plány rozvoje aplikace
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

- Požadujeme Bc. vzdělání, praxi, znalost SAP, NJ nebo Aj - hovorová znalost

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Specialista it (m/ž) - systémoví analytici