Specialista/ka trhu práce - odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti, Svitavy

Služby, Administrativa / Specialista/ka trhu práce - odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Bezručova 2055, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 18 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/ka trhu práce - odborní profesní poradci služeb zaměstnanosti (Bezručova 2055, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťuje kontakt se žadateli o příspěvky v rámci aktivní politiky zaměstnanosti
(zejména veřejně prospěšné práce, společensky účelná pracovní místa a další nástroje APZ),
administruje žádosti APZ - kompletace, spolupráce s ostatními státními organizacemi k zajištění podkladů k žádosti, spolupracuje na vyhodnocení poskytnutí příspěvku, zajišťuje komunikaci se žadatelem o poskytnutí/neposkytnutí příspěvku, administruje dohody APZ - zadání do IS a udržování dat v aktuálním stavu, zajištění podpisů smluvních stran dohody, zajištění úhrady příspěvku, zajišťuje zveřejňování uzavřených dohod na portále MV, pracuje se spisovou službou, realizuje předběžné a průběžné veřejnosprávní kontroly (VSK), předává informace dalším zainteresovaným útvarům ÚP ČR (trh práce, zprostředkování, poradenství), plní další úkoly v rámci pracovního zařazení, dle pokynů nadřízeného vedoucího zaměstnance
POŽADAVKY: minimální vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání,
výborné komunikační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B výhodou, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost, profesionální vystupování, psychická odolnost, výhodou je znalost práce programů OK práce, ArsysX
NABÍZÍME: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, pružná pracovní doba - plný úvazek
předpokládaný nástup od 1. 10. 2021, pracovní poměr na dobu určitou (po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění), 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days) + 2 dny za očkování proti COVID-19, 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím
KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 15. září 2021 na e-mailovou adresu
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Bezručova 2055
Svitavy
56802
IČO: 72496991
aktualizováno před více než 2 roky