Specialista kolorimetrie a aplikované optiky - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech, Kaňovice

Věda a výzkum / Specialista kolorimetrie a aplikované optiky - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

Společnost ROKOSPOL a.s.

Místo pracoviště Kaňovice 101, Kaňovice
Minimální vzdělání VŠ Doktorské (vědecká výchova)
Výše ohodnocení 60 529 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista kolorimetrie a aplikované optiky - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech (Kaňovice 101, Kaňovice)

Popis pozice:
Práce na plný úvazek, specialista v oblasti kolorimetrie a fyziky barev. Náplní práce je výběr nových pigmentů, konzultace s výrobci pigmentů, spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje při tvorbě nových nátěrových systémů, optimalizace receptur tónovacích past, optimalizace výrobního procesu tónovacích past a bází, optimalizace tónovacího systému, formulace nových odstínů a vytváření kalibračních řad, ekonomická optimalizace standardních receptur barevných odstínů, sledování novinek na trhu, návrh a implementace metody opravy chyb v tónovacím centru.
Požadovaná kvalifikace:
Vysokoškolské vzdělání v oblasti kolorimetrie a aplikované optiky
Praxe v používání koloristických softwarů
Znalost teorie barevnosti, metamerie, měření barevných odstínů, úprava barevnosti a použití spektrofotometrů
Znalost chemické podstaty moderních pigmentů, mlecích procesů a chemické podstaty polymerů používaných v nátěrových hmotách.
Schopnost vývoje softwaru pro tónování a řízení výrobních procesů
Komunikační schopnosti pro podporu obchodu a prezentaci.
Schopnost samostatně řídit projekty a komunikovat s odborníky v oboru
Pečlivost a schopnost vytvářet technickou dokumentaci a technická podpora prodeje.
Odpovědnost:
Úzká spolupráce s výrobci a dodavateli pigmentů.
Spolupráce s odborníky z oblasti koloristiky a zajištění efektivity vývoje.
Vývoj a implementace softwaru pro automatizaci tónovacího střediska a pro řízení procesu výroby
Technická podpora tónovacích středisek
Optimalizace výrobního postupu tónovacích bází
Co nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zaměstnanecké slevy na firemní produkty + 25 dní dovolené
- kvalitní pracovní ošacení a obuv
- příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění, přátelský kolektiv, další vzdělávání

Požadavky

  • Jiné
  • Jiná způsobilost

Benefity pracovní pozice

  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti ROKOSPOL a.s.

ROKOSPOL a.s.
Kaňovice 101
Kaňovice
76341
IČO: 25521446
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Specialista kolorimetrie a aplikované optiky - výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech

Kaňovice 101 101
Kaňovice