Specialista na kalibraci měřidel - výrobci, mechanici a opraváři ostatních přesných přístrojů a zařízení, Brno

Výroba a provoz / Specialista na kalibraci měřidel - výrobci, mechanici a opraváři ostatních přesných přístrojů a zařízení

Společnost Správa železnic, státní organizace

Místo pracoviště 0, Brno
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 31 620 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista na kalibraci měřidel - výrobci, mechanici a opraváři ostatních přesných přístrojů a zařízení ( 0, Brno)

První kontakt telefonicky Po-Pá od 8-17 hodin, nebo e-mailem.

Místo výkonu práce: Vídeňská, Přízřenice

Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Požadované vzdělání:
o min. středoškolské vzdělání s maturitou(strojní nebo technický obor)
o vhodná praxe ve strojírenství, elektrotechnice, opravárenství, dopravním stavitelství atd.

Požadovaná praxe:
o vhodná znalost dopravního stavitelství, drážního provozu, prostředí železnice (není však podmínkou)
o zkušenosti s měřením výhodou
o vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:
o technické myšlení
o manuální zručnost
o pracovitost, chuť učit se novým věcem.
o základní znalost práce na PC (Office, Outlook, internet, …);
o řidičské oprávnění skupiny B.

Požadovaný profil:
o samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost;
o komunikativnost (schopnost práce v kolektivu);
o bezúhonnost (čistý trestní rejstřík);
o ochota učit se novým věcem, měřicím metodám, atd.

Pracovní náplň:
o samostatné provádění kalibrace speciálních drážních a pracovních měřidel mechanických veličin podle schválených kalibračních postupů a metodik
o provádění oprav a nastavení měřidel
o zabezpečení údržby etalonů, měřidel a přístrojů
o příjem a výdej zakázek (komunikace se zákazníkem)

Nabízíme:
o práce v čistém prostředí
o zázemí státní organizace s odpovídajícím platovým ohodnocením
o zvýšený nárok dovolené
o jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
o příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
o příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
o volnočasovou kartu MultiSport
o po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

Informace o společnosti Správa železnic, státní organizace

Správa železnic, státní organizace
0
Brno
60200
IČO: 70994234
aktualizováno před více než rokem