Specialista na sváření - svářeč kovů - svářeči, Rožnov pod Radhoštěm

Výroba a provoz / Specialista na sváření - svářeč kovů - svářeči

Společnost ESPO, s.r.o.

Místo pracoviště Bezručova 2902, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista na sváření - svářeč kovů - svářeči (Bezručova 2902, Rožnov pod Radhoštěm)

Požadavky: praxe ve svařování metoda ZK 114, ZK 135; znalost čtení technické dokumentace, platný svářečský průkaz výhodou, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: svařování dílů podle výkresové dokumentace, kontrola provedených svarů a dodržování pravidel jakosti .

Zaměstnanecké výhody: jistota práce ve stabilní společnosti, nástup možný ihned/dohodou; pro dojíždějící příspěvek na dopravu, stravenkový paušál. Mzda je pouze orientační a bude upřesněna na základě zkušeností uchazeče.
První kontakt: telefonicky (po-pá 6-15 h.) popř. emailem

Informace o společnosti ESPO, s.r.o.

ESPO, s.r.o.
Bezručova 2902
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 61246085
aktualizováno před více než 2 roky