Specialista nákupu exteriér (m/ž) - ostatní specialisté v oblasti techniky,

Výroba a provoz / Specialista nákupu exteriér (m/ž) - ostatní specialisté v oblasti techniky

Společnost ŠKODA AUTO a.s.

Místo pracoviště ŠKODA AUTO a.s. okres Mladá Boleslav
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 - 75 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista nákupu exteriér (m/ž) - ostatní specialisté v oblasti techniky (ŠKODA AUTO a.s. okres Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,

Náplň práce:
- Zajišťuje nákup dílů a komponetů vozů a jejich kapacit v oblasti exteriéru (včetně dílů platformy).
- Termínově a obchodně doprovází poptávkové procesy (i v regionech)
- Podporuje komunikaci mezi lokálimi dodavateli, nákupem a technickým vývojem ŠKODA.
- Spolupracuje s koncernovým nákupem.
- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání, technicky zaměřené vzdělání výhodou.
Znalost AJ na jednací úrovni, zanlost dalších cizích jazyků výhodou.
Zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou.

Informace o společnosti ŠKODA AUTO a.s.

ŠKODA AUTO a.s.

IČO: 177041
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Specialista nákupu exteriér (m/ž) - ostatní specialisté v oblasti techniky