Specialista/specialistka dávek příspěvek na péči a dávek osobám se zdravotním postižením - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Stříbro

Služby, Administrativa / Specialista/specialistka dávek příspěvek na péči a dávek osobám se zdravotním postižením - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Mánesova 16, Stříbro
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/specialistka dávek příspěvek na péči a dávek osobám se zdravotním postižením - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Mánesova 16, Stříbro)

Hlavní náplň činnosti:
Zajišťování agendy poskytování dávek osobám se zdravotním postižením a dávek příspěvek na péči.
Zajišťování výplaty dávek osobám se zdravotním postižením.
Přijímání žádostí, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení.
Poskytování poradenství v agendě dávek osobám se zdravotním postižením.
Administrativní činnosti v agendě dávek osobám se zdravotním postižením a dávek příspěvek na péči.

Kvalifikační a další požadavky:

- ukončené minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- praxe v oblasti státní správy - výhodou
- řidičský průkaz sk. B - výhodou
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
- samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:

- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup: březen 2022
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- Odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 25. 2. 2022 včetně na e-mailovou adresu:
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Mánesova 16
Stříbro
34901
IČO: 72496991
aktualizováno před asi 2 roky