Specialista - specialistka obchodu - specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií), Trutnov

Obchod a cestovní ruch / Specialista - specialistka obchodu - specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost KASPER KOVO s.r.o.

Místo pracoviště Žitná 476, Trutnov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista - specialistka obchodu - specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) (Žitná 476, Trutnov)

SPECIALISTA - SPECIALISTKA OBCHODU

Popis pracovní pozice
• zpracování cenových nabídek na dřevěné nosné konstrukce, včetně technického řešení a konzultací se zákazníkem
• aktivní dohled nad průběhem celé zakázky
• práce s informačním systémem – zpracování obchodních smluv a fakturace

Požadujeme
• středoškolské vzdělání (vzdělání stavebního směru výhodou)
• obchodní dovednosti
• komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
• příjemné vystupování
• řidičský průkaz skupiny B
• časovou flexibilitu v zaměstnání

Nabízíme
• motivující ohodnocení + hmotná zainteresovanost na tržbách firmy
• dlouhodobou perspektivu uplatnění
• odborný růst
• příjemné pracovní prostředí
• nástup možný ihned, nebo dle dohody
• firemní benefity

Informace o společnosti KASPER KOVO s.r.o.

KASPER KOVO s.r.o.
Žitná 476
Trutnov
54103
IČO: 46508465
aktualizováno před téměř 2 roky