Specialista/specialistka ssp a nv - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Pardubice

Služby, Administrativa / Specialista/specialistka ssp a nv - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Jiráskova 20, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 19 730 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/specialistka ssp a nv - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Jiráskova 20, Pardubice)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů
Specialista SSP a NV
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Pardubicích
Kontaktní pracoviště Pardubice, Jiráskova 20
Hlavní náplň činnosti:
- poskytování základního poradenství v oblasti dávek státní sociální podpory, náhradního výživného a dávek pěstounské péče
- přijímání a kontrola věcné a formální správnosti žádosti, vedení ucelené spisové dokumentace včetně ověřování a došetřování podkladů pro správní řízení
- evidence žádostí v informačním systému
- rozhodování ve správním řízení o nároku na dávku, zajišťování výplaty dávek
- digitalizace spisové dokumentace
- realizace místních šetření
Kvalifikační a další požadavky:
- vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, svéprávnost,
bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup 01.06.2022
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za pracovní neschopnost, následnou mateřskou a rodičovskou dovolenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 13.05.2022
včetně na e-mailovou adresu:
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Jiráskova 20
Pardubice

IČO: 72496991
aktualizováno před téměř 2 roky