Specialista/specialistka technické podpory - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Stráž nad Nisou

Informační technologie / Specialista/specialistka technické podpory - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost LITES, a.s.

Místo pracoviště Kateřinská 235, Stráž nad Nisou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/specialistka technické podpory - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Kateřinská 235, Stráž nad Nisou)

Pracovní náplň:
- komunikace se spolupracujícími firmami, technická podpora
- realizace testování výrobků a spolupráce s vývojovým a obchodním oddělením
- příprava podkladů pro prezentace a školení
Požadujeme:
- vzdělání min. ÚSO - technický směr (elektro obor výhodou)
- znalost anglického jazyka slovem a písmem na komunikační úrovni
- komunikační a organizační schopnosti
- uživatelská znalost práce na PC
- aktivní a zodpovědný přístup
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí ryze české společnosti
- práce na HPP
- dokonalé zaškolení v oboru
- nástupní plat 30 000,- Kč + výkonnostní odměny po zapracování
- notebook, mobilní telefon
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní spoření
- jazykové vzdělávání
- až 5 týdnů dovolené
Nástup možný ihned.
CV zasílat na adresu:
Kontaktní osoba: Lucie Buriánková, tel. 485 232 301

Informace o společnosti LITES, a.s.

LITES, a.s.
Kateřinská 235
Stráž nad Nisou
46303
IČO: 44569955
aktualizováno před 7 měsíci