Specialista / specialistka zpracování dat a podpory prodeje - specialisté průzkumu trhu, Červený Kostelec

Obchod a cestovní ruch / Specialista / specialistka zpracování dat a podpory prodeje - specialisté průzkumu trhu

Společnost EURONA s.r.o.

Místo pracoviště Lhota za Červeným Kostelcem 261, Červený Kostelec
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista / specialistka zpracování dat a podpory prodeje - specialisté průzkumu trhu (Lhota za Červeným Kostelcem 261, Červený Kostelec)

Společnost Eurona s.r.o., výrobce české, ekologicky šetrné bytové a tělové kosmetiky, hledá do svého týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici Specialista/specialistka zpracování dat a podpory prodeje.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: analytický přístup a podpora vedení společnosti (standardní a ad hoc analýzy přehledů, prodejů a jiných ukazatelů či výstupů, reporting, monitoring a doporučení); vyhodnocování sortimentu, plánů prodejů, aktualizace forecastingu na základě dat pro potřeby jiných odděleni společnosti; na základě výstupů reportingu doporučovat a schopnost koordinovat; přípravy podkladů a materiálů pro manažera obchodu.

Požadavky: SŠ vzdělání; XLS na střední až pokročilé úrovni; systematičnost, samostatnost a proaktivní přístup k zadaným úkolům; aktivní přístup, ochota učit se novým věcem, týmová spolupráce; zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita; dobré komunikační a organizační dovednosti; odolnost vůči stresu.

Zaměstnavatel nabízí: práci v příjemném kolektivu v rychle se rozvíjející společnosti; motivační finanční ohodnocení, mzda od 20.000,- Kč do 25.000,- Kč dle dosavadních zkušeností, po zapracování až 30.000,- Kč; stravenky ve výši 100,- Kč/odpracovaný den (po zkušební době) plně hrazené zaměstnavatelem; příspěvek na penzijní / životní pojištění po odpracování 1 roku.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail:

Informace o společnosti EURONA s.r.o.

EURONA s.r.o.
Lhota za Červeným Kostelcem 261
Červený Kostelec
54941
IČO: 25996304
aktualizováno před více než 2 roky