Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem - grafici a výtvarníci v multimédiích, Praha

Informační technologie, Kultura a sport / Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem - grafici a výtvarníci v multimédiích

Společnost A.T. Kearney GmbH - organizační složka

Místo pracoviště Na příkopě 859, Praha
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem - grafici a výtvarníci v multimédiích (Na příkopě 859, Praha)

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Karpalová Tereza, tel.: 222 120 121, e-mail:

Náplň práce:

- Příprava prezentací v PowerPoint na základě zadaných podkladů
- Grafická úprava dokumentů ve Word a Excel
- Infografika, letáky, newslettery, pozvánky apod.
- Kresba rukou
- Finalizace dokumentů (tisk, vazba, pálení CD)
- Komunikace se zákazníky
- Pravidelný reporting
- Aktivní týmová spolupráce na nových a stávajících projektech

Nabízíme:

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Firemní benefity
- Pestré portfolio pracovních úkolů
- Vstupní školení

Požadujeme:

- Výbornou znalost následujících software: MS PowerPoint, Word, Excel, Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop, Adobe Acrobat,
- Praxe v oboru grafický design
- Zkušenost v technikách tisku jako litografie, serigrafie a ve výrobě papíru.
- Znalost anglického jazyka (na úrovni rodilého mluvčího)
- Aktivní znalost jednoho z následujících jazyků:
o Čínština, španělština, arabština, portugalština, ruština, němčina, francouzština, italština, polština, ukrajinština, čeština, slovenština, rumunština, nordické jazyky, maďarština, turečtina, řečtina, bulharština či jiný dle uvážení
- Týmový duch, odolnost vůči stresu
- Zkušenost na obdobné pozici výhodou
- Loajalita, pečlivost, odpovědnost
- Kulturní integrita
- Logické a technické myšlení, schopnosti analýzy a kombinatoriky
- Proaktivní osobnost

Zaměstnanecké výhody :stravenky, 5 týdnů dovolené

Informace o společnosti A.T. Kearney GmbH - organizační složka

A.T. Kearney GmbH - organizační složka
Na příkopě 859
Praha
11000
IČO: 47606126
aktualizováno před více než rokem

Odpověď na pracovní pozici Specialista v produkčním středisku s plynulou angličtinou a dalším jazykem - grafici a výtvarníci v multimédiích