Specialista - výkaznictví, reporting (m/ž) - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky, Stráž pod Ralskem

Finance, Administrativa / Specialista - výkaznictví, reporting (m/ž) - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Společnost DIAMO, státní podnik

Místo pracoviště Máchova 201, Stráž pod Ralskem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista - výkaznictví, reporting (m/ž) - ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky (Máchova 201, Stráž pod Ralskem)

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru,
- praxe v oboru účetnictví minimálně 3 roky výhodou,
- základní orientace v daňové problematice (zejména oblast DPPO, DPH),
- uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou,
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, důslednost, pečlivost, odolnost vůči
- stresu, organizační schopnosti,
- ochota dalšího rozvoje a vzdělávání,
- schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Pracovní náplň:
- podílí se na realizaci měsíčních účetních závěrek a roční účetní závěrky,
- zpracovává výkazy za státní podnik (R, VZZ, CF, PoZVK),
- připravuje reporty a rozbory dat ekonomických informací,
- průběžně provádí kontroly správnosti, úplnosti a průkaznosti účtování,
- podílí se na přípravě podkladů pro statutární audit,
- podílí se na zpracování pomocného konsolidačního přehledu,
- podílí se na implementaci legislativních a procesních změn.
Nabízíme:
- Pružná/pevná pracovní doba, mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností, 6 týdnů dovolené, měsíční prémie, home office, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem.

Informace o společnosti DIAMO, státní podnik

DIAMO, státní podnik
Máchova 201
Stráž pod Ralskem
47127
IČO: 2739
aktualizováno před 9 měsíci