Specialisté v oblasti marketingu, Praha

Obchod a cestovní ruch / Specialisté v oblasti marketingu

Společnost GFM Group s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Chrudimská 1418, Praha
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 135 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialisté v oblasti marketingu (Chrudimská 1418, Praha)

Místo výkonu práce Chrudimská 2, Praha 3. Prvotní kontakt telefonicky 737502466 nebo emailem
Marketingová společnost GFM Group s.r.o. se sídlem na Praze 3 Flora, hledá do svého dynamického týmu, nové kolegy s obchodním duchem a zájmem kariérního růstu na pozici Marketingový konzultant.
Co vás čeká: aktivní kontaktování nových/stálých klientů (telefonní/e-mailová komunikace)
poskytování informací klientů o možnostech a daných podmínkách
podpora ostatních kolegů při řešení požadavků klientů a prezentace služeb našeho obchodního partnera
Požadujeme
SŠ vzdělání, Práce na HPP i DPP, Český jazyk slovem i písmem, dobrá uživatelská znalost práce s PC, velmi dobré komunikační schopnosti v českém jazyce a schopnost dobře pracovat s informacemi, příjemný mluvený projev, flexibilita, pozitivní přístup ke změnám, odolnost vůči stresu
Nabízíme - zajímavá práce s možností dalšího profesního rozvoje, podpora vzdělání a seberealizace, pohodový kolektiv a řada společných firemních akcí, příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody: Telefon, Notebook,Multisport karta

Informace o společnosti GFM Group s.r.o.

GFM Group s.r.o.
Chrudimská 1418
Praha
13000
IČO: 6597033
aktualizováno před asi 3 roky