Specialisté v oblasti marketingu, Praha

Obchod a cestovní ruch / Specialisté v oblasti marketingu

Společnost LOSUNG Facilities Management s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialisté v oblasti marketingu (Praha)

Kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pro naši společnost hledáme marketingového specialistu
Náplň práce:
- marketing a propagace služeb naší společnosti
- analýza výsledků marketingových kampaní
- komunikace s klienty, poskytování konzultace

Anglický jazyk na pokročilé úrovni, VŠ vzdělání v oblasti obchodu nebo marketingu výhodou, znalosti MS Office samozřejmostí, zkušenost s marketingem na sociálních sítích.

Nabízíme Finanční bonusy, možnost seberealizace, možnost platového růstu

Informace o společnosti LOSUNG Facilities Management s.r.o.

LOSUNG Facilities Management s.r.o.

Praha

IČO: 7645902
aktualizováno před asi 2 roky