Speciální pedagog/pedagožka - speciální pedagogové, Vodňany

Výchova a vzdělávání / Speciální pedagog/pedagožka - speciální pedagogové

Společnost Základní škola a Gymnázium Vodňany

Místo pracoviště Alešova 50, Vodňany
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 820 - 42 780 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Speciální pedagog/pedagožka - speciální pedagogové (Alešova 50, Vodňany)

Nabízíme: flexibilní a odborně zajímavá práce ve škole, odborné zázemí a metodické vedení, možnost dalšího vzdělávání, kreativní práce s dětmi, úvazek plný 40 hodin/20 hodin přímé pedag. činnosti - nebo dle dohody, mimořádné odměny, příjemné prostředí moderně vybavené školy.
Požadujeme: VŠ v oboru speciální pedagogiky, praxe na dané pozici výhodou, organizační schopnosti a ochota učit se, důslednost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: práce se žáky s PO, metodické vedení asistentů pedagoga, komunikace se ŠPZ, vypracování zpráv pro ŠP, jednání s rodiči, pedagogicko-psychologické poradenství žákům, rodičům a zaměstnancům školy.
Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně za zvýhodněnou cenu, příspěvky FKSP.
Kontakt: e-mailem nebo tel. Mgr. Křížková Louženská 383311310, 775071221.

Informace o společnosti Základní škola a Gymnázium Vodňany

Základní škola a Gymnázium Vodňany
Alešova 50
Vodňany
38901
IČO: 63289938
aktualizováno před 4 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Speciální pedagog/pedagožka - speciální pedagogové