Speciální pedagog - psychoped - speciální pedagogové, Karviná - Nové Město

Výchova a vzdělávání / Speciální pedagog - psychoped - speciální pedagogové

Společnost Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Smluvní vztah jiné
Místo pracoviště Komenského 614/2, Karviná - Nové Město
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Detail pracovní nabídky na pozici: Speciální pedagog - psychoped - speciální pedagogové (Komenského 614/2, Karviná - Nové Město)

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, p. o. nabízí volnou pozici speciálního pedagoga – psychopeda ve speciálně pedagogickém centru pro mentálně postižené v Karviné. Jedná se o zástup za MD (s možností prodloužení) od 1. 10. 2021.
Pracovní poměr, plný úvazek, mzda 32 000 – 49 000 Kč. Požadované vzdělání – magisterské. Zkušenosti výhodou, nikoliv nutností – podpora a supervize zaručena.
Náplň práce: speciálně-pedagogická diagnostika, zpracovávání podkladů pro nastavení podpůrných opatření, poskytování poradenských služeb a metodické podpory zákonným zástupcům a školám.
Životopis zasílat na adresu
Telefonický kontakt: 731 429 212, 596 314 923.

Informace o společnosti Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace
Komenského 614/2
Karviná - Nové Město
73506
IČO: 63024616
aktualizováno před více než 2 roky