Speciální pedagog - speciální pedagogové, Brno

Výchova a vzdělávání / Speciální pedagog - speciální pedagogové

Společnost Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace

Místo pracoviště Štolcova 301, Brno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 820 - 42 780 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Speciální pedagog - speciální pedagogové (Štolcova 301, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Pracovní náplň:
Speciálně pedagogická diagnostika dětí a žáků s PAS
Metodické vedení pedagogů na školách
Poskytování poradenství a spolupráce při vystavování doporučení ke vzdělávání pro děti a žáky s PAS
Spolupráce s rodiči, pedagogy, lékaři a dalšími odborníky
Administrativní práce spojené s vystavováním zprávy z vyšetření a doporučení pro vzdělávání
Požadujeme:
VŠ vzdělání - magisterský titul, obor: Speciální pedagogika
výhodou je praxe ve školách zřízených dle §16 odst. 9 ŠZ
dobré komunikační schopnosti
ochotu dále se vzdělávat
schopnost práce v týmu
samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
dobrou uživatelskou znalost práce s PC
psychickou odolnost včetně schopnosti řešit krizové situace
profesionalitu, sebereflexi
trestní bezúhonnost
Nabízíme:

- zodpovědnou a smysluplnou práci
- příležitost k profesnímu i osobnostnímu růstu
- příspěvek na vzdělávání
- 40 dní dovolené, stravenky a jiné benefity

Pracovní poměr: Úvazek: 0,5 -1,0
Nástup: leden 2023
Místo pracoviště: Štolcova, Brno - Černovice / odloučené pracoviště M. Hübnerové, Brno-Řečkovice

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na vzdělání, stravenky a jiné benefity

Informace o společnosti Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace

Mateřská škola, základní škola a praktická škola Brno, Štolcova, příspěvková organizace
Štolcova 301
Brno
61800
IČO: 62157299
aktualizováno před 11 měsíci