Speciální pedagogové, Frýdek-Místek

Výchova a vzdělávání / Speciální pedagogové

Společnost Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Speciální pedagogové (Frýdek-Místek)

A16 z:17/4/2020 a:21/5/2020
Žádosti zasílejte emailem do 30.6.2020. Více informací na www.pppfm.cz, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů osoby ucházející se o zaměstnání.
Náplň práce:
- provádění komplexní speciálně pedagogické diagnostiky, náročných nápravných, reedukačních a kompenzačních činností s dětmi, žáky, studenty nebo klienty se zdravotním postižením
- provádění náročného speciálně pedagogického poradenství při řešení problémů ve vývoji a vzdělávání dětí, žáků a studentů se zdravotním postižením ve škole a v rodině.
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání - speciální pedagogika, §18 zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. V platném znění.
Výhodou:
- praxe.
Nabízíme:
- osobní příplatek, stravenky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Pedagogicko-psychologická poradna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Frýdek-Místek

IČO: 60045922
aktualizováno před téměř 4 roky