Speditér/ka - dopravní dispečeři, Choceň

Doprava, Administrativa / Speditér/ka - dopravní dispečeři

Společnost ZEVUN, s.r.o.

Místo pracoviště Dolní 222, Choceň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Speditér/ka - dopravní dispečeři (Dolní 222, Choceň)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- praxe v oblasti dopravy výhodou, není však podmínkou
- komunikační úroveň anglického nebo německého jazyka
- energického a komunikativního člověka s orientací na výsledek
- časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- uživatelskou znalost práce na PC
NÁPLŇ PRÁCE:
- vytváření cenových nabídek na konkrétní požadavky zákazníků
- komunikace se zákazníky
- kompletní zajištění dané přepravy
NABÍZÍME:
- možnost home office
- stravenkový paušál
- pružná pracovní doba
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Dolní 222, Choceň)

Informace o společnosti ZEVUN, s.r.o.

ZEVUN, s.r.o.
Dolní 222
Choceň

IČO: 26006863
aktualizováno před asi rokem