Speditér / speditérka - dopravní dispečeři, Hradec Králové

Doprava, Administrativa / Speditér / speditérka - dopravní dispečeři

Společnost LogEx logistics s.r.o.

Místo pracoviště Piletická 486, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Speditér / speditérka - dopravní dispečeři (Piletická 486, Hradec Králové)

CO POŽADUJEME: Pracovitost, vytrvalost a odhodlání; Výborné komunikační schopnosti
Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí; Dobrou znalost práce PC; Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu; Obchodního ducha; Pečlivost
CO JE VÝHODOU: Praxe v oboru; Anglický nebo německý jazyk - popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
Znalost odborné databanky, transporeon
NABÍZÍME: Jistá práce na HPP; Možnost kariérního růstu; Příležitost pro vzdělání
Stravenky; Firemní akce, zájezdy, večírky; Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
13. a 14. plat; Příspěvek na dovolenou
CO VÁS ČEKÁ: Perfektní pracovní tým; Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna); Práce na pobočce v Hradci Králové; Parkování přímo u budovy

Informace o společnosti LogEx logistics s.r.o.

LogEx logistics s.r.o.
Piletická 486
Hradec Králové
50341
IČO: 24771511
aktualizováno před téměř 2 roky