Správce externích spisoven - všeobecní administrativní pracovníci, Brno

Administrativa / Správce externích spisoven - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost DIGIDATARCH spol. s r.o.

Místo pracoviště Hudcova 588, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce externích spisoven - všeobecní administrativní pracovníci (Hudcova 588, Brno)

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Náplň práce:
- Vedení spisoven u zákazníků
- Reorganizace spisoven - třídění dokumentů dle doby vzniku a skartačního režimu
- Tvorba metodických pomůcek pro listinnou archivaci a příruční archivy
- Tvorba Skartačních návrhů, Skartačních plánů, Aktualizace spisových a skartačního řádu
- Kontrola postupů - evidence, struktura, spisový a skartační řád, zapůjčování a nahlížení, skartační řízení, výkon spisové služby atd.
- Skartační řízení
- Školení, metodiky, konzultace při řízeních týkající se spisoven a spisových služeb
- Návštěvy a kontrolní dny u zákazníků

Požadujeme:
- minimální SŠ vzdělání s maturitou
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita a vysoké pracovní nasazení
- ochotu vzdělávat se a cestovat v rámci ČR
- uživatelská znalost práce na PC
- podmínkou řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- vzdělání v oboru archivnictví výhodou

Nabízíme:
- plat 25 000,- Kč hrubého / měsíčně + prémie
- zajímavou a dynamickou práci s možností vlastní inciativy
- zázemí stabilní české společnosti
- komplexní zaškolení v oboru
- osobní a profesní rozvoj
- práce na HPP
- flexibilní pracovní doba
- firemní benefity
- notebook, mobilní telefon, služební automobil
- nástup dle dohody

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu

Informace o společnosti DIGIDATARCH spol. s r.o.

DIGIDATARCH spol. s r.o.
Hudcova 588
Brno
62100
IČO: 6700888
aktualizováno před více než rokem